Луценко звільнив з ГПУ “мента з пекла МВС”, якого призначив напередодні

 

Генеральний прокурор України Юрій Луценко звільнив Ігоря Цюприка з посади заступника начальника Департаменту спеціальних розслідувань.

“Наказ від 6 червня 2016 року підписаний у зв’язку з поданням заяви про дострокове припинення повноважень на адміністративній посаді за власним бажанням”, – повідомили в ГПУ 6 червня.

“Юрій Луценко задовольнив заяву Ігоря Цюприка, зазначивши, що прислухається до реакції громадськості на зміни, зокрема і кадрові, в структурі органів прокуратури”, – додали в Генпрокуратурі.

Ігоря Цюприка призначили заступником начальника Департаменту спеціальних розслідувань ГПУ (Сергія Горбатюка) кілька днів тому.

За інформацією ЗМІ, за часів Євромайдану він працював заступником начальника управління з організації контролю за розслідуванням злочинів Головного слідчого управління МВС.

Громадські активісти повідомляли, що Цюприк , по-перше, не пройшов атестацію в Нацполіцію, по-друге, він міг на посаді заступника начальника управління з організації контролю за розслідуванням злочинів ГСУ МВС міг мати відношення до злочинів проти Євромайдану.

Читайте також:
З прокуратури буде звільнено сотні співробітників, – заступниця Луценка

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *