“Реал” виграв 11-й Кубок чемпіонів

Мадридський “Реал” став 11-разовим володарем Кубка чемпіонів УЄФА. Це абсолютний рекорд для європейських кубкових футбольних турнірів.
У фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся цієї ночі в Мілані на стадіоні “Сан-Сіро”, “реалісти” обіграли інший клуб із Мадрида – “Атлетико” – в серії пенальті.

В основний час суперники зіграли внічию – 1:1.

“Реал” відкрив рахунок на 15-й хвилині, причому капітан “вершкових” Серхіо Рамос під час розіграшу штрафного, як показав відеоповтор, перебував у мінімальному положенні поза грою.

На початку другого тайму “Атлетико” отримав шанс зрівняти рахунок: португалець Пепе збив форварда “матрацників” Фернандо Торреса в штрафному майданчику. Однак француз Антуан Грізманн з 11-метрової позначки влучив поперечину.

Команда аргентинського тренера Дієго Сімеоне відігралася на 79-й хвилині, коли з близької відставні контратаку точним ударом завершив бельгієць Янік Феррейра-Карраско.

Переможець визначився у серії післяматчевих пенальті – 5:3.
Воротарі були безпорадними, особливо словенський голкіпер “Атлетико” Ян Облак, який марно очікував м’яч у центрі воріт.
Вирішальними стали удар у штангу “матрацника” Хуанфрана та, одразу після цього, заключний влучний “постріл” Кріштіано Роналдо. Для португальського Красунчика це третій титул Ліги чемпіонів у кар’єрі (один – у “Манчестер юнайтед”, 2008; два – в “Реалі”, 2014 і 2016).

Наставник “Реалу” Зінедін Зідан, який очолив клуб по ходу сезону, став сьомою людиною в історії, що вигравала Лігу чемпіонів і як гравець, і як тренер.

“Атлетико” і в третьому своєму фіналі ЛЧ залишився без трофею. Досі такий “антирекорд” не підкорювався нікому.
У 2014 році у фіналі Суперліги “матрацники” теж поступилися “Реалу” – 1:4 у додатковий час.

Нагадаємо, Лігу Європи виграла так само іспанська команда – “Севілья” українця Євгена Коноплянки.

У чемпіонаті Іспанії титул здобула “Барселона”, “Реал” став другим, “Атлетико” – третім.

Тепер найсильніші футболісти Європи готуватимуться до чемпіонату континенту, що стартує у Франції вже 10 червня.

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.