Ляшка викликали на допит в СБУ

 

Лідера Радикальної партії Олега Ляшка викликали на допит у Службу безпеки України в рамках кримінального провадження у справі про замах на народного депутата Володимира Парасюка. Про це в ефірі “112 Україна” заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

“Його запрошують як свідка, враховуючи, що в перші дні після замаху на народного депутата Олег Ляшко зробив кілька заяв. Про конкретні речі він говорив у парламенті. Якщо уважно подивитися його заяви, то, звичайно ж, в рамках цього кримінального провадження СБУ буде з ним проводити зустріч і буде опитаний як свідок”, – зазначив він.

Читайте також:
Вибух біля машини Парасюка показав, що в нього вже не “Шкода”, а Subaru Outback

При тому сам Ляшко заявив, що не знає, чому його викликали і оцінив цей крок як “тиск влади”.

“Я не знаю, щодо якої справи викликають, зараз почуємо і побачимо, але хочу зауважити, що це я вже п’ятий чи шостий народний депутат від Радикальної партії, якого останнім часом викликають на допит”, – сказав Ляшко.

Згодом Олег Ляшко заявив, що Служба безпеки України допитала його в справі про замах на депутата Верховної Ради Володимира Парасюка (позафракційний). Про це він повідомив журналістів.

“Мене допитали як свідка у справі про замах на народного депутата України Володимира Парасюка”, – сказав він.

Зі слів Ляшка, напад на Парасюка було пов’язаний з його професійною діяльністю. При цьому Ляшко сподівається, що його більше не будуть викликати на допити у цій справі.

 

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *