Більше половини українців негативно поставилися до “кума”-генпрокурора, – соціологія

 

До призначення Юрія Луценка генеральним прокурором більше половини населення України ставляться негативно.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології на замовлення клієнта 18-18 травня.

На запитання – “як ви взагалі ставитеся до призначення генеральним прокурором Юрія Луценка — позитивно чи негативно?” – 20,3% респондентів відповіли “позитивно”, 59,5% — “негативно”. Ще 20,2% не визначилися зі своєю думкою.

Негативне ставлення переважає в усіх регіонах України.

ставлення до Луценка - КМІС травень 2016

Водночас є підстави вважати опитування маніпулятивним, адже ставлення до нового генпрокурора оцінюється з урахуванням того, що “Юрій Луценко є кумом президента Петра Порошенка”.

При цьому в анкетуванні не йшлося про наявність чи відсутність у нового очільника ГПУ юридичної освіти та зміну законодавства “під Луценка”.

Опитування КМІС, що стосувалося також інших політичних питань, проводилося методом особистого інтерв’ю з 13 по 18 травня 2016 року.
Всього було опитано 2 039 повнолітніх респондентів з 110 населених пунктів у всіх областях України, крім анексованого Росією Криму та окупованих територій Донецької і Луганської областей.
Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% – для показників, близьких до 25%, 2% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5 %.
Ім’я замовника опитування не розголошується.

Читайте також:
Соцопитування: за рік поліція різко наростила довіру. Лідери недовіри – прокуратура й суди

Соціологія: зросло очікування Майдану, але надія на краще – також

Соціаліст, командир Майдану, в’язень, пияк. Велике досьє на нового генпрокурора

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *