Шевченківський райсуд Києва не став визнавати факт військової агресії РФ

 

Шевченківський райсуд столиці відхилив заяву про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. Про це сказано в повідомленні Шевченківського районного суду.

“Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12.05.2016 відмовлено в задоволені заяви Батрина Станіслава Віталійовича про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факту збройної агресії Російської Федерації проти України, оскільки зазначений факт сам по собі не впливає на права заявника і є загальновідомим”, – сказано у повідомленні.

Заяву до суду ще 29 серпня 2014 року подав керівник проекту “Відкритий суд” Станіслав Батрин, заінтересовані особи – президент України, Служба безпеки України, Міністерство закордонних справ та Міністерство оборони України, посольство Російської Федерації в Україні.

Як повідомляє проект “Відкритий суд”, МЗС та Генпрокуратура не заперечували проти задоволення заяви, однак президент в особі представника категорично наполіг на відмові у встановленні факту збройної агресії.

Читайте також:
Порошенко назвав РФ “сатанинськими полчищами”

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *