Пауер на Радбезі ООН: На Донбасі немає умов для виборів

 

Постійна представниця США в ООН Саманта Пауер заявила, що безпекові умови на Донбасі не відповідають необхідним вимогам для проведення виборів.
Про це вона сказала під час засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку з питань України в четвер, 28 квітня, ввечері за місцевим часом, повідомляє “Радіо Свобода“.

Пауер наголосила на важливості проведення місцевих виборів на Донбасі згідно з українським законодавством і міжнародним стандартам.

“Для проведення демократичних виборів громадяни та спостерігачі, які проводять моніторинг, потребують безпеки, щоб мати можливість пересуватися, щоб люди могли вільно висловлювати свою думку, збиратися без побоювання за своє життя. Але ті умови, які створені на сході України, вони ніяким чином цим стандартам не відповідають”, – заявила представниця США.

При цьому Саманта Пауер звернула увагу на обмеження свободи пересування і доступу до всієї території Донбасу для спостерігачів ОБСЄ.

“Коли Росія та підтримувані нею сепаратисти не надають доступу неупередженим спостерігачам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, починаючи від Криму, і завершуючи тією територію, де впав літак MH17 – що вони там приховують? Чому їх так лякають співробітники СММ? Чому ви ускладнюєте їхнє пересування? Чому ви націлюєте на них свою зброю?” – запитала вона.

Читайте також:
Нуланд спростувала заяви депутатів про те, що США чекають виборів на Донбасі цього літа

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *