Силовики за дзвінком із Києва відпустили в Крим затримане татарами Bentley зрадника-“регіонала” Мельника

 

Начальник поліції пункту пропуску “Каланчак” на адмінкордоні з Кримом відпустив затриманий раніше кримськими татарами автомобіль Bentley кримського екс-депутата-сепаратиста від Партії регіонів Олександра Мельника. Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив організатор цивільної блокади Криму Ленур Іслямов.

Він нагадав, що раніше (22 квітня) громадянське формування “Аскер” затримало автомобіль, який прямував через КПВВ “Каланчак” без власника і без довіреності українського зразка. Було складено рапорт і машину помістили на штрафмайданчик.
Проте вже на наступний день “автомобіль чудесним чином зник зі штрафмайданчика поліції Каланчака”.

За словами Іслямова, начальник поліції Каланчака “Андрій Леонідович відпустив автомобіль після втручання прокурора Каланчака, якому телефонували з Києва високопоставлені сановники”.

“Що ми маємо на виході: якщо навіть плюнути на те , що цей автомобіль належить зраднику – колишньому депутату Криму, адепту “русского мира”, просто зраднику. Справа не в цьому. Справа в тому, що держава України в особі ДФС України легалізувала анексію! Вони пропустили на материк автомобіль за довіреністю, виданою окупантом!” – обурився Ленур Іслямов.

“У цей час тисячі людей по той та інший бік адмінмежі мучаться довідками, довіреностями, фотографіями, або взагалі наявністю в сумці коробочки з цукерками, тут – будь ласка, як в старі добрі часи”, – додав Іслямов.

Читайте також:
Окупанти перестали пускати в Крим авто з українськими номерами

Батальйон кримських татар “Аскер” офіційно запускається в травні

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *