Більшість кримчан не знають окупаційної конституції. Їм роздають безплатно

 

Більшість кримчан не знайомі з текстом окупаційної російської конституції півострова. У зв’язку з цим міністерство внутрішньої політики, інформації та зв’язку підконтрольного Росії уряду Криму ініціювало в Сімферополі акцію з роздачі безкоштовних примірників “конституції”, повідомляє сайт “Крим.Реалії”.

Акція відбулася у так званий “День конституції Криму”, який почали святкувати 11 квітня з нагоди прийняття “конституції Криму” окупаційним парламентом півострова 11 квітня 2014 року.

“Більшість росіян і кримчан взагалі не знайомі з основними положеннями кримської Конституції. Цю прогалину потрібно компенсувати, тому регулярно, щорічно і на постійній основі будуть проводиться подібні акції з безкоштовної роздачі конституції Криму. Подібні акції проводяться не тільки з метою правової освіти, а й для підвищення рівня патріотизму жителів Криму”, – заявив заступник керівника прокремлівського мінінформу Криму Вадим Перших.

Основні положення згаданого документу схожі зі статтями конституції Росії. Акт, який декларує три державні мови в Криму – російську, українську й кримськотатарську – був опублікований у газеті “Крымские известия” 12 квітня 2014 року.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму й Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію півострова незаконними й засудили дії Росії, запровадивши проти РФ санкції.

Читайте також:
Міністри G7 у Хіросімі засудили анексію Криму Росією

Відкладене фінансування. “Поки Росія насичує Крим зброєю, а не інвестиціями”

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *