Прокурор з команди Сакварелідзе, якого взяли з хабарем, вийшов під заставу

 

Приморський районний суд Одеси за клопотанням слідчого військової прокуратури Південного регіону обрав міру запобіжного заходу прокурору відділу прокуратури Одеської області Олександру Модебадзе у вигляді утримання під вартою терміном на 60 діб з правом застави в розмірі 275 тис. грн.

Заставу було сплачено. Відтак Модебадзе вийшов з-під варти.

Як повідомило сьогодні, 1 квітня, управління зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, таке рішення було винесене судом у 31 березня.

Як повідомляла “Новинарня“, 29 березня слідчими військової прокуратури за матеріалами СБУ під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тис. доларів було затримано прокура відділу Одеської обласної прокуратури Олександра Модебадзе, переведено на посаду 16 березня з однієї з місцевих прокуратур м. Одеси за результатами особистої співбесіди з колишнім заступником Генерального прокурора України – прокурором Одеської області Давидом Сакварелідзе.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Того ж дня, 29 березня, було звільнено з посад у ГПУ й Одеській прокуратурі Сакварелідзе, який вимагав відставки генпрокурора Шокіна.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *