В Італії почався найбільший в історії процес проти мафії

 

На півночі Італії 23 березня розпочався найбільший в історії судовий процес над мафією, в якому відповідачами є 147 осіб. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на ANSA.it.

Ідеться про суд над членами мафіозного угруповання “Ндрангета”, яке походить із Калабрії, але протягом десятиріч було активним на півночі країни.

Це угруповання, зокрема, брало участь у будівництві й операціях із нерухомістю на півночі Італії після руйнівних землетрусів 2012 року. Це принесло учасникам “Ндрангети” мільйонні прибутки.

Одним із відповідачів виступає чемпіон світу з футболу 2006 року в складі збірної Італії Вінченцо Яквінта, якого звинувачують у незаконному зберіганні зброї.

Також серед обвинувачуваних у процесі – політики, чиновники, представники бізнесу, журналісти, яких звинувачують у тому числі в організації убивств, відмиванні коштів, корупції й підкупі виборців.

Як зазначають італійські ЗМІ, попри те, що “Ндрангета” значно менш відома у світі, ніж сицилійська “Коза ностра”, насправді це мафіозне угруповання багатше й потужніше, а його вплив поширюється навіть на такі далекі країни, як Колумбія чи Австралія.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *