На адмінкордоні з Кримом російські силовики затримали трьох українських активістів

 

Трьох активістів Українського культурного центру, який функціонує в Криму, російські силовики затримали на пункті пропуску “Чонгар” при в’їзді на півострів 29 лютого.
Про це розповіла керівник Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник на прес-конференції в Києві, повідомляє сайт “Крим. Реалії“.

“Це Михайло Батрак, Галина Балабан, а також Ірина Данилович. Зараз вони затримані російськими органами силовими, ФСБ. Нам невідомо, що з ними відбувається”, – заявила правозахисниця.

“Вони їхали з Києва додому, до Криму, вони живуть у Сімферополі”, – уточнила Скрипник.

За її словами, підстави для затримання також невідомі.

ОНОВЛЕНО. Спершу з активістами не було зв’язку. Невдовзі з’ясувалося, що Галину Балабан і Ірину Данилович вже відпустили.

“Ми швидко відреагували на затримання українських активістів на адмінкордоні з Кримом. Зараз уже стало відомо, що щонайменше двох людей відпустили – Ірину й Галину”, – сказала Ольга Скрипник.
“Але Михайло досі перебуває на допиті, його колеги говорять, що допит досить серйозний. Які наслідки можуть бути після цього, поки невідомо”, – додала вона.

Офіційні коментарі силових відомств анексованого Криму, підконтрольних Росії, відсутні.

Минулого тижня повідомлялося також про затримання на адмінкордоні з Кримом активіста Українського культурного центру Вельдара Шукурджиєва.

Читайте також:
Прокуратура Росії може заборонити TripAdvisor через “приписку” Криму до України

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *