Яценюк: Уряд має ввести медичне страхування всіх громадян уже цього року

 

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що вже цього року необхідно ввести медичне страхування всіх громадян України.
Про це він заявив в програмі “10 хвилин з прем’єр-міністром”, розповідаючи про план дій уряду на 2016 рік.

За словами прем’єра, у сфері реформування системи охорони здоров’я цього року слід впровадити мінімальний гарантований державою рівень безкоштовних медичних послуг, а інші послуги мають фінансуватися за рахунок державного медичного страхового фонду, в якому повинен бути застрахований кожен громадянин країни.

Варто нагадати, що проект медичної реформи був представлений міністром охорони здоров’я України Олександром Квіташвілі в грудні 2014 року. Тоді Квіташвілі висловлював надію, що страхова медицина в Україні може запрацювати до кінця 2015 року.

19 лютого ц.р. в парламенті під час години запитань до уряду Арсеній Яценюк закликав народних депутатів ухвалити закони, необхідні для запровадження в Україні державної страхової медицини.

Також у сьогоднішньому зверненні прем’єр Яценюк заявив, що “уряд юридично є повністю легітимним і продовжує працювати. Однак політична невизначеність залишається, і їй треба покласти край”.
Арсеній Яценюк закликав політичні сили, які творили коаліцію “Європейська Україна”, припинити протистояння і підтримати діяльність його Кабміну.

Читайте також:
Порошенко закликав Шокіна і Яценюка піти у відставку

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *