Хокейна збірна України припинила відбір на Олімпіаду вже в першому раунді кваліфікації

Збірна України з хокею не поїде на наступні зимові Олімпійські гри, які пройдуть у Південній Кореї. Відбір на Олімпіаду-2018 “синьо-жовті” припинили вже за підсумками першого етапу кваліфікації.

Підопічні Олександра Савицького змагалися в кваліфікаційній групі J у Саппоро (Японія). У перших двох матчах українці перемогли явних аутсайдерів – Румунію (3:0) та Хорватію (6:0). Те саме зробили господарі, тож вирішальною була заключна очна зустріч, яка відбулася сьогодні.

На жаль, після двох “сухих” періодів у третьому “синьо-жовті” пропустили дві шайби, на які на 55-й хвилині відповіли тільки одним голом (Петранговський з передачі Гніденка). Результат – 2:1 на користь японців.

До наступного кола відбору з четвірки вийшли лише переможці.