З подачі Денисенка НАБУ відкрило проти міністра Пивоварського справу “за незаконне збагачення”

 

Національне антикорупційне бюро за поданням одного з народних депутатів відкрило кримінальну справу проти міністра інфраструктури Андрія Пивоварського і посадових осіб міністерства з формулюванням “за фактами незаконного збагачення”.
Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на власні джерела.

“Кримінальну справу порушено проти посадових осіб міністерства інфраструктури за фактами незаконного збагачення шляхом придбання службовими особами, які займають особливо відповідальне становище в Міністерстві інфраструктури України, активів, а також передачі ними таких активів будь-яким іншим особам”, – сказало джерело.

Про те, що проти нього НАБУ порушило справу, Пивоварський розповів 10 лютого в ході засідання комітету Верховної Ради з питань економічної політики.

“Те, що мені відомо від НАБУ… на мене відкрито кримінальну справу”, – заявив міністр, зазначивши, що справу проти нього відкрито за поданням “депутата Денисенка”.

Проте, як поінформував кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, Пивоварський тільки на засіданні комітету дізнався, що у ВР три депутати з таким прізвищем: позафракційні Андрій Денисенко (дніпропетровець з “Укропу”), Анатолій Денисенко (харків’янин, колишній “регіонал”) та представник БПП Вадим Денисенко, журналіст і медіа-менеджер.

Читайте також:
Пивоварський не йде в політику і називає конкретні умови, на яких він залишиться в уряді

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *