Через загострення ситуації посольство України в Сирії евакуюють до Лівану

 

У зв’язку із загостренням безпекової ситуації в Сирії Міністерство закордонних справ ухвалило рішення з 1 березня 2016 року тимчасово перевести посольство України в Сирії до Лівану. Про це повідомляє посольство на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

При цьому, як зазначається в повідомленні, у Сирії залишатимуться співробітники посольства України, які “продовжуватимуть виконання своїх функцій, передбачених статтею 3 Віденської конвенції про дипломатичні відносини 1961 року, і з цією метою на регулярній основі, залежно від розвитку ситуації безпеці, перебувати у Сирійській Арабській Республіці”.

Контактні номери телефону та факсу, а також адреса електронної пошти посольства залишаються незмінними.

Посольство України в Сирії також укотре звертає увагу на високі безпекові ризики в цій країні й наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Сирійської Арабської Республіки без крайньої потреби.

Згідно з іншим повідомленням на сторінці посольства, сьогодні, 9 лютого, у північному районі сирійської столиці Дамаска біля офіцерського клубу було скоєно черговий терористичний акт. У результаті вибуху замінованого автомобіля, за попередніми даними, загинуло 10 осіб, у тому числі військові та поліцейські офіцери, ще десятки отримали поранення.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *