“Єврооптимісти” підтримали Абромавичуса і запрошують його в Раду

 

Депутати міжфракційного об’єднання “Єврооптимісти” у Верховній Раді висловили підтримку міністрові економічного розвитку і торгівлі Айварасу Абромавичусу в боротьбі проти корупції. Про це йдеться в заяві, опублікованій на офіційній сторінці об’єднання у “Фейсбуці”.

“Ми, депутати Верховної Ради України восьмого скликання від МФО “Єврооптимісти”, висловлюємо підтримку міністру економічного розвитку та торгівлі Айварасу Абромавичусу в його викритті корупційних схем та втручання окремих народних депутатів у господарську діяльність державних підприємств”, – зазначають депутати.

“Ми вважаємо корупцію найбільшою загрозою для Української держави на нинішньому етапі розвитку, що зсередини руйнує нашу економіку та суспільство, підриває довіру до України в світі та послаблює перед обличчям зовнішньої агресії”, – наголошується в заяві.

“Європотимісти” також звертаються до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням викликати Абромавичуса до парламенту, аби він оприлюднив факти корупції в сфері відання міністерства економічного розвитку і торгівлі.

До МФО “Єврооптимісти” входять, зокрема, депутати від БПП Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Іванна Климпуш-Цинцадзе, Свілана Заліщук, Олександр Черненко; Наталя Кацер-Бучковська (“Народний фронт”), Олексій Рябчин, Альона Шкрум (“Батьківщина”), Єгор Соболєв (“Самопоміч”), Вікторія Пашник, Ганна Гопко, Оксана Сироїд та інші.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *