Нефьодов: Іду з міністерства разом з Абромавичусом, але стоїмо!

 

Максим Нефьодов
заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України

Іду, але стоїмо! (FB)

Друзі, сьогодні я прийняв важке рішення разом із міністром залишити посаду держслужбовця в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. Ми багатього досягли, планів у нас ще більше, але ми бачимо перешкоди, які не дозволяють реалізувати задумане. Я не політик, а менеджер, я на посаді доти, доки там можу приносити більшу користь країні, ніж не на посаді. Цей час сплив. Дякую всім, хто був поруч зі мною. Ви неймовірні!!! Прошу вибачення у всіх, кому я не зміг допомогти. Я старався.

Чи є це втеча?
Ні. Я готовий працювати на державу, готовий також приносити користь у іншій якості, як волонтер та активіст, радник чи експерт. Але зараз продовжувати працювати так – це “смерть від тисячі порізів”. Мало користі, багато спалених сил, які можна використати для реформ значно корисніше.

Чи кидаю я все, над чим працював?
Ні. Я готовий і хочу, і навіть наполягаю на тому, аби цивілізовано і якісно передати справи. Я буду продовжувати робити все, що можу, аби допомогти довести до кінця реформи, за які відповідаю, в першу чергу, Система електронних державних закупівель ProZorro, а також лібералізацію регулювань щодо ВЕД, портал міжнародної допомоги, питання щодо утилізації сміття, реформу технічного регулювання тощо.

Що буде далі?
Я впевнений, що все буде добре! Буремні події сьогодення – це лихоманка хвороби, яка необхідна для видужання. Молода, демократична, європейська, прозора, сучасна Україна проростає через труп пострадянського монстра із паразитами, які його смокчуть. На нашому боці – професіоналізм, чесність та пристраність до своєї праці. Тому ми точно переможемо.

Стоїмо! 🙂

Читайте також:
Нефьодов: “Зрада” й “перемога” тижня в прозорих держзакупівлях

Абромавичус – “новий Зінченко”. Реакція соцмереж на відставку

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *