16-річний син російського олігарха став пілотом у складі команди “Формули-1”

 

16-річний російський гонщик Микита Мазепин, син власника “Уралхіма” Дмитра Мазепина, підписав контракт із командою «Формула-1″ Force India. Про це повідомляє офіційний сайт команди.

“Я дуже радий приєднатися до команди. Це найбільший крок у моїй кар’єрі. Я молодий, мені потрібно багато чому навчитися, і досвід Sahara Force India дуже важливий для мого розвитку. Моя мета – в майбутньому стати пілотом “Формули-1″, і сьогоднішня подія – перший крок у цьому напрямку. Я зроблю все, щоб допомогти команді й самому добитися прогресу”, – син олігарха.

У наступному сезоні “королівських перегонів” Мазепин-молодший виступить у ролі пілота так званої “програми розвитку” Force India і братиме участь у роботі на симуляторі, а також відвідуватиме різні гоночні турніри, паралельно з виступами в європейській “Формулі-3”.

За оцінкою Forbes, статки Мазепина-старшого, який є власником компаній “Уралхім” і “ГалоПолімер”, у 2015 році становили 1,3 мільярда доларів. Він посідає 63-те місце в рейтингу найбагатших бізнесменів Росії.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *