Стали відомі способи, як менти уникають переатестації в поліцію

 

Працівники старої системи Міністерства внутрішніх справ знаходять способи обійти атестацію до Національної поліції. Про це повідомляє “Новинарня” з посиланням на голову однієї з атестаційних комісій Романа Балана.

“Лайфхак №1, – пише відомий волонтер Роман Сініцин (псевдо Балана) у своєму “Фейсбуці”. – Перевестись у Державну службу охорони. В обласну й міські ДСО за останні кілька місяців перевелись десятки і сотні різних співробітників, переважно з ДАІ. Переважно майори-полковники. Переважно ті, які “рулили схемами”. Навіть колишні керівники і заступники керівників обласних управлінь ДАІ”.

“ДСО ми не атестуємо чомусь, – зазначає Сініцин. – Це ніби госпрозрахункова організація і ніби атестуватимуть себе самі. Склад, принципи формування і принципи функціонування комісії з їх атестації – невідомі”.

Другий спосіб, як уникнути атестації, – “перевестися в київський полк міліції “Миротворець”/ “Київ” (куди увійшли АТОшні “Київ-1”, “Київ-2”, “Київщина”, “Золоті ворота”, “Миротворець”, “Свята Марія” та ще ряд підрозділів). Окрім реальних учасників АТО й добровольців, які воюють давно, туди теж попереводились десятки й сотні “чертєй” останнім часом.
Їх ми теж не атестуємо чомусь. Склад, принципи формування й функціонування комісії з їх атестації – невідомі”, – розповідає Сініцин, анонсуючи оприлюднення й інших обставин уникання.

Читайте також:
Менти на атестації: хіт-парад найцікавіших діалогів

Раніше Роман інформував, що багато посадових осіб, зокрема з керівної ланки різних рівнів та підрозділів МВС, намагаються уникнути співбесід в атестаційних комісій та пробують відправляти документи на так звану заочну атестацію. В абсолютній більшості випадків їх все одно запрошують на співбесвди.

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна