“Губернатор” Донеччини “наїхав” на Саакашвілі, який приїхав на Донбас піаритись

 

Павло Жебрівський
голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації

Про піар і біотуалети (FB)

Думаю, що багато хто цей пост піддасть остракізму, але замовчати тупий піар не можу.

Два дні назад на Донеччину приїжджав піарщик Саакашвілі. Був дуже здивований, що в батальйоні з Одещини немає туалетів, і з барського плеча пообіцяв їх встановити.

Хочу сказати, що майже всі голови ОДА давно підтримують свої батальйони і на цьому піару не роблять, вважають це своїм обов’язком.

Він (Саакашвілі) пройшовся по Маріуполю і глибокодумно вказав (сам собі і ютубу), які будинки зносити і які будувати. Пообіцяв, що його спеціалісти допоможуть в створенні ЦНАПів (центрів надання адміністративних послуг), але про це ні слова не проронив ні меру, ні голові ОДА.

До речі, ми створили з цього приводу робочу групу під патронатом віце-прем”єра Зубка Г.Г., співголовами якої є мій перший заступник і нардеп Найєм. У нас на Донеччині дуже багато проблем і недопрацювань, ми вдячні за підказку всім небайдужим, але не можемо сприймати піар на нашій біді і проблемах.

Пане Саакашвілі, займіться проблемами Одещини, бо Вас там давно не бачили. Вибори у нас ще не почались. Популізм не принесе добра Україні. А за щиру допомогу, пораду і підказку ми будемо Вам вдячні.

* * *

Допис Михеїла Саакашвілі у FB за підсумками відвідування Маріуполя:

 

Відразу скажу – дуже вразила дисципліна і бойовий дух наших бійців. Тим більше образливі і неприйнятні умови, в яких вон…

Опубліковано Mikheil Saakashvili 14 січня 2016 р.

Читайте також:
Умова співпраці. “Губернатор” Донеччини вказав на потребу збільшити зарплати на 15%

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *