Азаров хоче покарати київських “падлюк”, які через суд забрали в нього пенсію

 

Екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров обурений рішенням Печерського суду Києва про арешт пенсії на поточних рахунках в українському Ощадбанку, а також підозрою у причетності до розкрадання держкоштів на суму 220 мільйонів.

“Слідчий, суддя, які винесли це визначення, є злочинцями, які вчинили за змовою кримінально каране діяння, і я буду домагатися їх кримінального переслідування і покарання. Ці падлюки не тільки втратили всяку совість, а й свідомо поширюють наклеп, ображаючи мою честь і гідність”, – написав із Москви Азаров у своєму “Фейсбуці”.

Азаров усі звинувачення називає “маячнею” і наводить факти, які, на його думку, спростовують його причетність до визначених судом корупційних дій.

Еще раз о системе правосудия киевского режима или о моей пенсииС большой помпой продажные и лживые СМИ киевского режим…

Опубліковано Николай Азаров 13 січня 2016 р.

Як повідомлялося раніше, Печерський райсуд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в Ощадбанку колишнього президента Віктора Януковича і колишнього прем’єр-міністра Миколи Азарова, про що йдеться у постанові суду від 21 грудня 2015 року.
Так стало відомо, що Україна до останнього часу нараховувала Азарову пенсію в розмірі 17,253 тис. гривень.

Розслідуванням встановлено, що з жовтня 2010 по липень 2013 року Янукович і Азаров у змові з головою Держспецзв’язку, міністром фінансів, членом наглядової ради “Укртелекому”, директором ТОВ “ЕСУ” організували за рахунок коштів держбюджету будівництво телекомунікаційної мережі спецпризначення, яке було покладено на ТОВ “ЄСУ”, в результаті чого сталося розкрадання держкоштів на суму 220 млн грн.

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *