Завдяки імпортозаміщенню Житомирський бронетанковий наростив замовлення в 2,5 рази, – Гройсман

 

Політика імпортозаміщення і розвитку української промисловості дозволила ДП “Житомирський бронетанковий завод” наростити замовлення в 2,5 рази. Про це заявив 30 березня прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час відвідання підприємства, що входить до складу держконцерну “Укроборонпром”.

“А це робота, заробітна плата, стабільність і прогнозованість життя для працівників заводу і відновлення економіки”, – сказав глава уряду.

Він зауважив, що в країні є приклади підприємств, де 100% локалізація виробництва забезпечує тисячі робочих місць, реальну роботу та заробітну плату.

“Моє завдання – максимальна додана вартість. Продукція має створюватися в Україні. Якщо ми просто беремо сіємо зерно, потім його збираємо, перевалюємо його в портах, і потім вивозимо як сировину, це стримує наше економічне зростання. Нам потрібна готова українська продукція”, – сказав Гройсман, додавши, що саме на таких підприємствах (як Житомирський бронетанковий завод) створюється національний продукт.

Володимир Гройсман заявив, що у 2016 році уряду “вдалося стабілізувати макроекономічну ситуацію, відновити зростання – до майже 5% за підсумками 4-го кварталу. Це, у свою чергу, дозволило вдвічі підняти мінімальну заробітну плату, збільшити виплати лікарям на 30% і вчителям – на 50%”.

За рік, цитує Гройсмана прес-служба уряду, скоротилася кількість безробітних, розпочато масштабне дорожнє будівництво, з 1 квітня запускається програма забезпечення безкоштовними ліками.

Читайте також:
Майже вся українська “оборонка” подолала критичну залежність від Росії. ІНФОГРАФІКА

Редактор:

〉〉 Вподобали статтю? Найкращий лайк - переказ 50, 100, 200 грн. для гонорарів авторам "Новинарні". Наші рахунки – тут.

〉〉 Кожен читач "Новинарні" має змогу налаштувати щомісячний переказ на довільну суму через сервіс Patreon - на підтримку редакції.
Ми виправдовуємо довіру!

〉〉 Хочете читати більше якісних статей і цікавих новин про Україну, що воює? Підписуйтесь на "Новинарню" в соцмережах: Telegram, Facebook, Twitter, Instagram.

Україна