Якщо ПАРЄ визнає повноваження делегації РФ, Україна вживатиме радикальні кроки, – Клімкін

epa04311217 Ukranian Foreign Minister Pawel Klimkin speaks to the media after a meeting between the European Commission, Ukraine and the Russian Federation at the European Commission in Brussels, Belgium, 11 July 2014. The meeting between the European Commission, Ukraine and the Russian Federation was set for political-level consultations on the implementation of the EU-Ukraine Association agreement that was signed on 27 June.  EPA/JULIEN WARNAND

 

Україна може припинити свою участь у роботі ПАРЄ у разі, якщо повноваження російської делегації в цій організації будуть визнані, незважаючи на нелегітимність виборів до Держдуми на території окупованого Криму. Про це заявив у понеділок міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі програми “Свобода слова” на ICTV, інформує “Укрінформ“.

“Наша позиція є дуже простою: якщо повноваження російської делегації, наприклад в ПАРЄ, будуть визнані, позитивно визнані, ми будемо розглядати різні варіанти – аж до того, щоб не брати участь в роботі ПАРЄ. Звичайно, я не можу це сказати народним депутатам України, – це їх, так би мовити, суверенне рішення, – але я буду радити робити дуже радикальні кроки”, – заявив він.

Глава МЗС зазначив, що Україні потрібно вживати “чіткі та радикальні кроки”.

“Всі російські вибори до Держдуми через проведення нелегітимних і нікчемних виборів на території тимчасово окупованого Криму – вони за визначенням не можуть бути легітимними. Тому у нас є питання щодо проведення цих виборів на території окупованого Криму, у нас є питання щодо того, яким чином будуть в майбутньому ставитись до Державної Думи Росії, оскільки результати голосування, за визначенням, є спотвореними, і постає питання про легітимність цієї Державної Думи”, – наголосив глава МЗС.

Читайте також:
Місія ОБСЄ не визнає вибори в Держдуму РФ в окупованому Криму

Москва відповіла на заяву Порошенка про неможливість проводити в Україні вибори до Держдуми РФ

Порошенко доручив МЗС пояснити Москві, що вибори до Держдуми РФ Україні неможливі

 

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *