Завдяки хакерам очільники “ДНР” та “ЛНР” привітали Україну з Днем Незалежності

Ватажки угруповань "ДНР" та "ЛНР" Олександр Захарченко (на першому плані) та Ігор Плотницький

 

На сторінці “міністерства закордонних справ ДНР” з’явилася спільна заява лідерів самопроголошених Донецької та Луганської “народних республік” Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького, які “вітають Україну з Днем Незалежності”.

Зрозуміло, що сайт зламали українські хакери, які раніше вже неодноразово ламали сайти “ДНР/ЛНР”, зокрема 9 травня, а також окупаційних установ у Криму.

“Шановні жителі Донбасу! 24 серпня 2016 року минає 25 років від дня відділення України від Союзу Радянських Соціалістичних Республік! У 2013 році наші з українцями дороги стали розходитися. Русскій Мір пообіцяв нам багато. Але з його приходом Донбас повалений у пучину війни та злиднів.
На жаль, замість обіцяного благоденства біло-синьо-червоний союз кольорів прапора Російської Федерації приніс на землі Донбасу горе і розруху”, – йдеться в “заяві”.

“Нам важко це говорити, але правда така, що Росія в черговий раз зрадила нас – людей, що довірилися їй, і прикриваючись нашими спинами відібрала території, заводи й фабрики, шахти і поля”, – “визнають” Захарченко й Плотницький.

“У зв’язку з цим вітаємо всіх громадян Донецької і Луганської народних республік з Днем Незалежності України. Бажаємо, щоб уже в цьому році народ Донбасу знову знайшов мир у складі України“, – зазначається в повідомленні на сайті.

МЗС ДНР хакери 24.08.2016

Як повідомляла Новинарня, в День Незалежності України проросійські хакери зламали офіційні сторінки Міністерства оборони та Нацгвардії України в мережі “Твіттер”.

Читайте також:
Українські хакери зламали сайт “МЗС ДНР” і встановили, що його адмініструє Москва. ВІДЕО

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *