Путінця Газманова не допустили на територію Литви

Олег Газманов

 

Російський співак Олег Газманов не зміг потрапити до Литви через індивідуальні санкції. Про це пише Delfi.lt.

За словами естрадного виконавця, його не випустили з аеропорту у Вільнюсі, незважаючи на наявність чинної шенгенської візи.

“Я в Литві, в аеропорту Вільнюса. Незважаючи на мою шенгенську візу, для якої в шенгенській зоні за правилами ЄС немає меж, мене не випускають з аеропорту” — написав Газманов у своєму “Інстаграмі”.

Він констатував, що існує таємний список небажаних в Литві громадян Російської Федерації.

За словами Газманова, заздалегідь дізнатися, хто знаходиться в переліку, не можна. Також литовська влада не надсилає жодних повідомлень особам, яким забороняють перебування на території країни.

Відомо, що в Газманова є італійська шенгенська мультивіза. Водночас кожна країна ЄС має право самостійно приймати рішення, чи допускати на свою територію власників шенгенських віз з інших країн.

Відтак активний прибічник політики Путіна Газманов переночував у готелі в аеропорту і залишив територію Литви на літаку.

Персоною нон грата в Литві 62-річний співак ледь не став після скандального виступу в Кремлівському палаці ще кілька років тому, коли виконав свій хіт “Сделан в СССР”.
Після концерту в литовському парламенті обговорювалася можливість назавжди закрити Газманову в’їзд в країну, але тоді ці жорсткі заходи не були схвалені.

Раніше повідомлялося, що в серпні 2014 року Латвія заборонила в’їзд трьом російським артистам – Йосипу Кобзону, Олегу Газманову і Валерії, які активно виступали на підтримку російської агресії в Україні.

Читайте також:
Литва – перша країна ЄС, яка взяла до виконання “список Савченко”

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *