Савченко запропонувала переписати Конституцію на “анклаві Папи Римського”. ВІДЕО

Надія Савченко. Фото: УНІАН

 

Народний депутат Надія Савченко запропонувала концепцію перезавантаження України, яка передбачає зміну Конституції. Про це вона заявила на брифінгу.

“Тому пропоную національну ідею – народна держава Україна. Концепція перезавантаження України. На найближчих виборах народ обирає 100 народних обранців, завдання яких написати Конституцію України в закритому режимі на розумно обмежений термін по типу конклаву (Надія, зачитуючи свою промову з папірця, прочитала «анклаву». – «Н») при обранні Папи Римського. Ці обранці обираються без права в подальшому будь-коли бути обраними до влади.
Вони також виписують блокові закони до всіх систем життєдіяльності країни: виборчої, судової, пенітенціарної, фіскальної, наукової і так далі. І блокові закони ляжуть в основу подальшої законотворчості країни і не мають права бути змінені. Вони виносяться на затвердження на народному референдумі”, – заявила Савченко.

Відео телеканалу “112 Україна”:

На її думку, в Конституції має бути прописано:

  • Створення самоврядування адміністративних одиниць України з економічним принципом виживання і розвитку інфраструктури, але не принципом історичних, культурних, релігійних уподобань.
  • Муніципальна поліція, слідство і загони територіальної оборони з правом вільного носіння зброї для всіх громадян на місцях.
  • Суди і прокуратура – місцеві із затвердженням громадою на народних слуханнях кандидатур суддів і прокурорів. Народний контроль з судом присяжних. Один всеукраїнський суд у справах апеляції в адміністративних і кримінальних справах.
  • Армія: зовнішня, внутрішня розвідка і прикордонники в армії – державні.
  • Законотворчий орган – народна влада, куди делегуються обрані представники від місцевих виборів кожної адміністративної одиниці України за виборчим законом, прописаним в Конституції і з правом громадян міняти представника в народній раді.
  • Уряд України – найняті народом в представництві народної ради фахівці, вчені відповідних галузей для виконання економічно розрахункових робіт з розвитку галузі без будь-яких підпорядкованих їм міністерств.
  • Президент України – символічна виборча посада з напрямком на зовнішні відносини, як візитна картка України, лідер нації з повноваженнями головнокомандувача в разі війни.

Підсумувавши, вона запропонувала розвивати та втілювати в життя цю ідею.

Читайте також:
Савченко вже їздила в ОРДЛО і готова їхати ще

Савченко запропонувала віддавати полонених першими і оголосила голодування

Савченко оцінила свою роботу в Раді на трійку, проте вже готова стати президентом-диктатором

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *