В Криму застосували великогабаритну техніку для знищення фруктів із Європи

 

В окупованому Росією Криму знищили понад 15 тонн фруктів з Польщі та Іспанії. Про це повідомляє кримське управління Россільгоспнагляду, пише “Крим. Реалії“.

“Яблука польського походження загальною вагою 15 тонн, а також 156 кг іспанських апельсинів виявлені державними інспекторами Россільгоспнагляду під час спільного рейду, проведеного з співробітниками МВС у республіці Крим і Служби із земельного і фітосанітарного нагляду в республіці Крим”, – йдеться в повідомленні відомства.

Під час огляду встановлено, що імпортером продукції є Республіка Білорусь. У відомстві наголосили, що фрукти завезені на півострів “незаконним шляхом”.

“Фрукти рішенням управління знищені методом поховання на Сімферопольському полігоні ТПВ із застосуванням великогабаритної техніки“, – зазначили в управлінні Россільгоспнагляду.

Зараз у відомстві намагаються встановити логістику шляхів поставки заборонених продуктів.

У Росії і Криму введені обмежувальні заходи на імпорт продуктів харчування і сільськогосподарської продукції щодо країн, які впровадили раніше санкції проти Москви через її окупацію українського Криму і агресію на Сході України.

З 6 серпня 2015 року виявлені нелегальні продукти, відповідно до указу президента Росії Володимира Путіна, почали знищувати, а не повертати постачальникам, як раніше.

Читайте також:
Після української ковбаси окупанти Криму нищать санкційні фрукти з Європи

Facebook коментарі

   

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *