Шевченківський райсуд Києва не став визнавати факт військової агресії РФ

Російська армія на Донбасі

 

Шевченківський райсуд столиці відхилив заяву про встановлення факту збройної агресії Російської Федерації проти України. Про це сказано в повідомленні Шевченківського районного суду.

“Рішенням Шевченківського районного суду міста Києва від 12.05.2016 відмовлено в задоволені заяви Батрина Станіслава Віталійовича про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме факту збройної агресії Російської Федерації проти України, оскільки зазначений факт сам по собі не впливає на права заявника і є загальновідомим”, – сказано у повідомленні.

Заяву до суду ще 29 серпня 2014 року подав керівник проекту “Відкритий суд” Станіслав Батрин, заінтересовані особи – президент України, Служба безпеки України, Міністерство закордонних справ та Міністерство оборони України, посольство Російської Федерації в Україні.

Як повідомляє проект “Відкритий суд”, МЗС та Генпрокуратура не заперечували проти задоволення заяви, однак президент в особі представника категорично наполіг на відмові у встановленні факту збройної агресії.

Читайте також:
Порошенко назвав РФ “сатанинськими полчищами”

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *