Кабмін розширює список російських журналістів під санкціями

російські змі брехня

 

Кабінет Міністрів підтримав пропозиції Міністерства інформаційної політики України щодо змін до санкційного списку та передав їх на розгляд до Ради національної безпеки і оборони України.
Зокрема, до санкційного списку запропоновано додатково включити окремих керівників російських засобів масової інформації, які регулярно поширюють антиукраїнську пропаганду та подають неправдиву інформацію про події в Україні. Про це Новинарні стало відомо з повідомляння прес-служби МІП.

“Для журналістів, які розповсюджують міфи, а не достовірну інформацію, повинен посилюватися фільтр, яким, у даному випадку, є санкційний список, що дозволить захистити наших громадян. І навпаки, представники ЗМІ, що дотримуються законів та не несуть загрози інформаційній безпеці державі, мають бути захищеними та не підпадати під санкції. Ми відслідковуємо і стежимо за цим”, – сказав міністр інформаційної політики Юрій Стець.

У відомстві нагадують, що розпорядженням Кабінету Міністрів “Про внесення пропозицій щодо застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів” передбачено пропозиції щодо змін до додатку 1 до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, введеного в дію указом президента України від 16 вересня 2015 року № 549/2015.

Усі пропозиції щодо розширення санкційного списку були опрацьовані в рамках робочої групи при Міністерстві інформаційної політики та погоджені із народними депутатами України та інститутами громадянського суспільства, зазначають у МІП.

Читайте також:
Хакнули пошту Кисельова. В 11 ГБ листів “паляться” українські колабораціоністи

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *