Нацполіція опублікувала карту для росіян, які хочуть проїхати транзитом по Україні

Клацніть на карту, щоб збільшити

 

Національна поліція України визначила рекомендовані транзитні маршрути руху для вантажного транспорту Російської Федерації по території України.

Згідно з опублікованою картою на сайті НПУ, російські фури можуть перетинати кордон із Росією у двох пунктах пропуску. Для перетину кордону з Білоруссю передбачені чотири пункти пропуску, по чотири – через Польщу та Молдову, два – через Румунію та по одному через Словаччину та Угорщину.

 

 

Клацніть на карту, щоб збільшити

Клацніть на карту, щоб збільшити

Таким чином, вантажівки з Російської Федерації зможуть перетинати український кордон у пунктах пропуску в Харківській області (Гоптівка), Сумській області (Бачівськ), Чернігівській області (Нові Яриловичі), Житомирській області (Виступовичі), Рівненській області (Городище), Волинській області (Ягодин і Доманово), Львівській області (Рава-Руська, Краковець і Шегині), Закарпатській області (Ужгород і Чоп), Чернівецькій області (Тереблече), Вінницькій області (Могилів-Подільський) та Одеськой області (Платонове, Кучурган, Рені).

 

Також НПУ подає таблицю відстаней між прикордонними пунктами дорогами України

Також НПУ подає таблицю відстаней між прикордонними пунктами дорогами України

Нагадаємо, Україна й Росія з 25 лютого поновили обопільний транзит після блокади, яку почали українські активісти 12 лютого.

Однак лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок заявив, що його однопартійці з 26 лютого поновлять блокування проїзду російських вантажних автомобілів по території Західної України.

У відповідь міністр інфраструктури Андрій Пивоварський сказав, що спроби блокування активістами транзитного переміщення через Україну вантажівок з російською реєстрацією можуть мати лише негативні наслідки для країни.

 

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *