Окружний адмінсуд скасував вибори в райради Києва. Кандидат у мери: це ревізія Революції Гідності

Дарницька райдержадміністрація в Києві, вона ж колишня райрада. Фото:  drda.org.ua

 

Сьогодні, 27 січня, Окружний адміністративний суд Києва скасував вибори до районних рад столиці, призначені на 27 березня 2016.
Про це повідомив депутат міської ради від об’єднання “Самопоміч” Сергій Гусовський на своїй сторінці в “Твіттері”.

“Ганьба! Окружний адміністративний суд Києва відстрочив вибори в районні ради на невизначений строк (задовольнивши позов ГО “Наждак”)”, – написав Гусовський, який був кандидатом у мери столиці на місцевих виборах-2015.

Він також уточнив, що народний депутат від БПП Євген Рибчинський подав окремий позов з цього приводу.
“Позови об’єднали та винесли рішення”, – зазначив Гусовський.

Київська міська рада ухвалила рішення “Про управління районами в Києві” 23 липня 2015 року. Вибори депутатів райрад було призначено на 27 березня 2016 року, при цьому кількість депутатів у райрадах зменшили з 46/54 до 40/50.
Таким чином, виборча кампанія мала стартувати 6 лютого.

Деякі партії вже почали виборчі кампанії, зокрема “Демократичний альянс”, про що його лідер Василь Гацько, ще один колишній кандидат у мери, повідомляв в інтерв’ю “Новинарні”.

Після оголошення судової постанови сьогодні Василь Гацько написав у “Фейсбуці”:
“Сьогодні окружний адміністративний суд Києва “відтермінував” вибори до десяти районних рад столиці, які були призначені на 27 березня. Вам нічого це не нагадує?

Регіонали “відтерміновували” вибори до Київської міської ради, а вибори до районних рад “відтермінували” на роки, ліквідувавши в столиці одну з ланок місцевого самоврядування.
Робили це, аби не програти й тримати багате місто під своїм контролем. Грабували Київ через вертикаль державних адміністрацій і смотрящіх, спущених з адміністрації Януковича на київську землю.

Те, що відбулося сьогодні – ревізія Революція Гідності й плювок киянам в обличчя.
Не знаю чи знає про це Президент, але я хочу звернути його увагу, що скасування виборів у столиці немає нічого спільного з проголошеним ним курсом на децентралізацію.

Кияни управлятимуть своїм містом без “намісників Бога на землі”. І своє право на самоврядування ми відстоїмо”.

Нагадаємо, перед місцевими виборами осені 2010 року Верховна Рада, де більшість мала Партія регіонів, ухвалила закон, який дозволяв ліквідувати райради у містах, після чого депутати Київради проголосували за скасування райрад.

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *