Воїни ЗСУ привезли гуманітарну допомогу дітям “сірої зони”. Їх зустріли з прапорами

Бійці ЗСУ допомагають дітям у "сірій зоні". Фото: прес-центр штабу АТО

 

Військовослужбовці Збройних сил України разом із волонтерами та громадськими активістами продовжують надавати гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів так званої “сірої зони” на Донбасі (буферна територія вздовж лінії розмежування з сепаратистами).

Цього разу українські воїни та приватні підприємці України привезли в прифронтові селища одяг та солодощі для дітей.
Зокрема, вони відвідали дитячі садочки Світлодарська, Луганського та Миронівського, повідомляє прес-центр штабу АТО.

“Радий тому, що українських військових завжди чекають у дитячих садочках та школах, організовують для них ранки та концерти. Армійці, в свою чергу, частують дітей різними смаколиками”, – сказав військовий капелан отець Тарас.

Громадські активісти тішаться, що до прифронтових міст та сіл поступово повертаються їхні мешканці, а головне – діти. Це дасть змогу військовим та волонтерам частіше відвідувати дитячі садочки та школи і надавати їм всіляку допомогу.

“Ми почали надавати гуманітарну допомогу з того часу, коли українські військові звільняли донбаські села і міста, – сказала приватний підприємець Варвара Дмітрієва. – Це й одяг, і продукти харчування і різні подарунки для дітей. Будемо допомагати людям доти, доки в цьому буде потреба”.

На фотознімках видно, що діти з “сірої зони” дарують воїнам ЗСУ листівки-саморобки, на яких зображено синьо-жовті прапори.

ЗСУ діти сіра зона 2

Читайте також:
Десантники вивезли 20 дітей із Луганщини на Західну Україну

Facebook Comments

підтримати новинарню 2

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *